За підтримки голови Дніпропетровської облдержадміністрації Дмитра Колєснікова 12 лютого 2013 року відбудеться круглий стіл з інтерактивним спілкуванням «Молодь без кордонів». Захід проводиться спільно з міжнародною молодіжною громадською організацією «AIESEC» у рамках регіональної молодіжної програми «Молодь Дніпропетровщини 2012-2021 роки» та проекту «ProF Future» (Професійне майбутнє), який спрямований на розкриття і розвиток професійних навичок серед молоді.

Проект ProF Future 2013 проходить у 13 містах України: Донецьку, Дніпропетровську, Івано-Франківську, Харкові, Львові, Луганську, Маріуполі, Сумах, Сімферополі, Тернополі, Запоріжжі, Чернівцях та Ужгороді.

У рамках проекту залучено 160 іноземних волонтерів і 8800 українських школярів та молодих людей, які закінчили виші.

Протягом проекту іноземні волонтери будуть проводити для учасників проекту семінари, тренінги, дискусії та ігри у сфері профорієнтації.

До участі у проекті також будуть залучені експерти ринку праці та спеціалісти різних професій, що задоволені своєю роботою (викладач, лікар, інженер, конструктор, програміст, юрист, архітектор, психолог, перекладач, журналіст, письменник, продавець, маркетолог та інші), які розкажуть учасникам проекту про реалії їхньої професії.

Основна мета проекту – молодь повинна зрозуміти, що вони будуть щасливі тоді, коли займатимуться тим, що їм дійсно подобається і до чого в них є схильність.

Дніпропетровська ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу