Донеччина – земля талановитих педагогів - 2013 0111 лютого 2013 року в Донецьку відбулася зустріч редакторів ДІВП видавництва «Педагогічна преса» з педагогічними працівниками Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та вчителями Донеччини.

Під час зустрічі Валентина Бойко, головний редактор редакції гуманітарних журналів та Олексій Чернишов, ректор Донецького ОІППО обговорили питання тіснішої співпраці видавництва і кафедр інституту.

За підсумками конкурсів на кращу розробку уроку, оголошених редакціями журналів «Українська мова й література в сучасній школі» та «Історія в сучасній школі», від видавництва «Педагогічна преса» вчителі-переможці отримали дипломи та грошові премії.

За І місце в конкурсі за розробку уроку з української літератури на тему «Любові пам’ять незабутня… Жінки в долі Тараса Шевченка» для 9 класу нагороджено Ольгу Олійник, вчителя Зорянської школи І–ІІІ ступенів Мар’їнського району Донецької області.

За ІІІ місце в конкурсі за розробку уроку із всесвітньої історії на тему «Велика Французька революція кінця XVIII ст. Якобінська диктатура» для 9 класу нагороджено Світлану Лисенко, вчителя історії та правознавства Краснолиманської загальноосвітної школи І–ІІІ ступенів № 2 Донецької області. Результати конкурсу засвідчила не лише педагогічну майстерність учителів Донеччини, а й високопрофесійну роботу регіонального інституту післядипломної педагогічної освіти.  Бажаємо всім педагогам нових цікавих проектів, творчих злетів і плідної співпраці з видавництвом «Педагогічна преса»!

Донеччина – земля талановитих педагогів - 2013 016

Донеччина – земля талановитих педагогів - 2013 009

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *