Пенсіонер став лідером у вовчій зграї, бо годує хижаків м’ясом з рота - 2 upload iblock b3d b3de072c8cb6cb5002e62c798dccc8a179-річний німець Вернер Фройнд зумів знайти підхід до вовків і, здається, зміг стати лідером в одній з їх групових ієрархій. Колишній десантник уже 40 років живе серед вовків у місцевому заповіднику поблизу міста Мерциг і за цей час устиг завоювати прихильність у декількох поколінь цих тварин.

Коли Вернер поруч з хижаками, вони не виявляють до нього ворожості. Ймовірно, це пов’язано з тим, що йому пощастило зайняти місце альфа-самця в зграї. Частково йому це вдалося, бо його група складається з тварин із різних куточків світу. Так, є сибірські, арктичні, канадські, європейські та монгольські вовки, які були взяті щенятами з різних заповідників і зоопарків.

Важливе значення в підтримці статусу лідера має годування хижаків сирим м’ясом з рота. Процес годівлі зазвичай відбувається так: Вернер приносить оленячу тушу,  виттям кличе зграю, відриває зубами шматок, демонструючи і закріплюючи за собою домінуючу позицію, а потім дозволяє іншим почати трапезу. І вовки визнають його статус.

 

За матеріалами drunov.ru

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *