12 лютого під головуванням заступника директора департаменту – начальника відділу фундаментальних та прикладних досліджень департаменту наукової діяльності та ліцензування Олега Хименка проведено засідання з питань підсумків наукової та науково-технічної діяльності наукових установ, що належать до сфери управління МОНмолодьспорту та Національної академії наук України.

ВНЗ звітують про наукову діяльність -

З доповідями виступили керівники наукових установ:

– директор Інституту інтелектуальної власності Національного університету «Одеська юридична академія» в м. Києві Володимир Пархоменко;

– директор Інституту іоносфери НАН України і МОНмолодьспорту Ігор Домнін;

– заступник директора Інституту магнетизму НАН України та МОНмолодьспорту України Юрій Горобець;

– виконуючий обов’язки директора Інституту проблем штучного інтелекту МОНмолодьспорту України і НАН України Світлана Іванова;

– директор Інституту термоелектрики НАН України та МОНмолодьспорту України Лук’ян Анатичук;

– директор Інституту фізичної оптики МОНмолодьспорту України Ростислав Влох.

Зокрема, заступник директора Інституту магнетизму НАН України і МОНмолодьспорту Юрій Горобець доповів про результати досліджень взаємодії біогенних магнітних наночастинок, які можуть претендувати на світове відкриття; директор Інституту термоелектрики НАН України і МОНмолодьспорту Лук’ян Анатичук повідомив про створені в інституті термоелектричні прилади для систем астроорієнтації штучних супутників Землі та інших космічних об’єктів, що використовуються країнами Європейського союзу. Про вагомі результати наукових досліджень повідомили й інші керівники наукових установ.

Коментуючи виступи, Олег Хименко звернув увагу доповідачів на питання забезпечення захисту об’єктів інтелектуальної власності, створених під час виконання наукових робіт, практичному застосуванні результатів досліджень.

У засіданні також взяли участь представники департаменту наукової діяльності та ліцензування МОНмолодьспорту.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *