Товари для дітей, що небезпечні для здоров’я - 696324Держспоживінспекція закликає батьків шукати на товарах національні сертифікати відповідності, повідомляє ІА «Наголос».

876 іграшок переважно китайського виробництва були «вислані» з Черкащини інспекцією з питань захисту прав споживачів.
Набори іграшкових машинок, інерційні машинки, дитячі меблі, ляльки, логічні ігри, м’які іграшки, різноманітні ігрові набори – конструкторські, будівельної техніки, посуду, а також роботи, тракторці, трейлери, брязкальця, мультигерої, дитячі ноутбуки, музичні ігри не мали національних сертифікатів відповідності.
Як каже начальник інспекції Ігор Гук, насамперед на споживчому ринку Черкас перевіряли продукцію з високим ступенем ризику, до якої належать і товари для дітей.
Серед порушень – відсутність національних сертифікатів відповідності, що  повинні повідомляти покупцеві повну інформацію про товар та його виробника, і декларації про відповідність. Це може означати, припускає Ігор Гук, що цей товар контрабандний. Тож такі дитячі іграшки, а також мийні засоби та побутову техніку з подібними порушеннями тимчасово заборонили продавати на Черкащині, а декого з реалізаторів зобов’язали повернути товар постачальнику за межі області.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

3 коментар до “Товари для дітей, що небезпечні для здоров’я”
 1. Добрий день, дорогі працівники Педпреси!
  Ніколи не забуду конкурсу на ваших сторінках та вашої чесності і доброти.
  Я вас дуже кохаю. Щиро вітаю ваш колектив із Днем святого Валентина.

  Моя адреса –
  Це гори з квітів.
  Портал педпреса
  Найкращий в світі.

  Криниці плеса
  Це лісу руки.
  Портал педпреса –
  Граніт науки!

  Мені вдається
  В піснях злетіти.
  Портал педпреса –
  Вінець освіти.

  Життя – колеса,
  Шляхи, етюди.
  Портал педпреса –
  Це добрі люди!

  Що слово – лезо
  Чудово знаю.
  Моя педпресо,
  Тебе кохаю!

  З любов’ю Іванка Сабадош

  1. Іванко, колектив освітнього порталу ПедПРЕСА щиро дякує за такі теплі слова! Всі ми радіємо і пишаємося, що така маленька, але ТАЛАНОВИТА зірочка стала відомою на всю країну, і наш проект допоміг їй у цьому. Нехай твій творчий шлях, що тільки розпочався, буде сповнений любов’ю! Успіхів і натхнення. Чекаємо на твої нові роботи.

   1. Дякую вам. Ви подарували мені стільки радості! Вас неможливо не любити! Хай у вас усіх усе буде добре! Кохання вам та щастя!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *