Жінка заморозила ключі, або 5 безглуздих історій запізнення на роботу - opazdyvatНещодавно були опубліковані найбезглуздіші історії, що їх вигадували громадяни у минулому році, коли запізнювалися. Ось п’ять найцікавіших:  дама запізнилася на роботу  і розповіла історію про те, що вийшла з дому і вже в дорозі побачила, що взула туфлі сусідки, з якою мешкала в одній квартирі. Тому їй необхідно було повернутися додому і змінити їх.

Ще одна історія, що  насмішила. Чоловік так пояснив своє запізнення: дружина на нього розлютилася, тому в склянці заморозила ключі від автомобіля. Тож чоловікові довелося їх досить довго витягувати. А одна жінка пояснила своє запізнення тим, що зібралася робити стрижку, але тому, що її ножиці виявилися зламаними – змушена була чекати відкриття перукарні.

Також цікава історія громадянина, на автомобіль якого напав ведмідь. До своєї пояснювальної записки він навіть додав фотографію з пошкодженнями машини. Цікавою була й розповідь працівника, який сказав, що спізнився, бо за звичкою відправився на колишнє місце роботи.

За матеріалами nua.in.ua  

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *