Німецький студент використовує "дармову" енергію для зарядки батарейок - 2 upload iblock 7e0 7e04fc9244d0902d11c535074a921e1fУ містах ми оточені постійними електромагнітними полями. І той факт, що ми їх фізично не відчуваємо, не означає, що з них не можна витягувати енергію.

Німецький студент Університету мистецтв у Бремені Денніс Зігель нещодавно створив пристрій «Електромагнітний збирач» – це маленька коробочка, що заряджає пальчикові батарейки, використовуючи дармову енергію електромагнітного випромінювання.

Незважаючи на те, що ця технологія раніше не була таємною, вона не знайшла широкого застосування, бо ємність заряду, який генерує поле, мізерно мала. При цьому на конденсацію достатнього обсягу електроенергії для відновлення електрохімічного потенціалу батареї типу АА потрібно близько доби безперервного перебування в зоні ЕМ-випромінювача.

Джерелом електромагнітного поля може бути будь-який електричний предмет: мобільний телефон, кавоварка, комп’ютер, холодильник тощо. Досить піднести прилад до випромінювача, і він підтвердить знаходження в потрібній зоні, активувавши червоний індикатор на верхній панелі.

За матеріалами drunov.ru 
 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *