Неправдиві китайські глобуси вилучено з продажу -З книжкових магазинів столиці Філіппін вилучили партію вироблених у Китаї глобусів, на яких його територією позначені майже всі острови Південно-Китайського моря. Прес-секретар міністерства внутрішніх справ Філіппін Рауль Хернандес попросив магазини в Манілі призупинити продаж глобусів, назвавши на них зображене дезинформацією.

Глобуси з сумнівними обрисами продаються в Філіппінах за ціною близько 100 песо (близько 2,5 долара). При цьому глобуси американського виробництва без китайських кордонів у Південно-Китайському морі значно дорожче – по 2000 песо (близько 50 доларів) і тому недоступні для більшості філіппінських школярів.

Нагадаємо, про приналежність островів Південно-Китайського моря сперечаються декілька держав. Зокрема, на архіпелаг Спратлі (Наньша) і групу островів Сіша (Парасельські острови) повністю або частково претендують одразу п’ять країн: Бруней, В’єтнам, Китай, Малайзія, Філіппіни. Острови Спратлі мають стратегічне значення для контролю навігації в цьому районі Південно-Китайського моря.

За матеріалами  svit24.net

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *