Конференція з нагоди відкриття проекту Twinning «Модернізація законодавчих стандартів та принципів освіти та навчання у відповідності до політики Європейського Союзу щодо навчання впродовж життя»

Дата проведення конференції: 19 лютого 2013 року, початок об 11.00, реєстрація з 10.30.

Місце проведення: зала засідань колегії Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України (пр-т Перемоги, 10, 1-й поверх).

Мета конференції – офіційне відкриття проекту, презентація його завдань та ролі у подальшому розвитку системи  професійно-технічної освіти України.

Загальною метою цього Проекту є сприяння процесу реформування національної системи освіти у відповідності до політики Європейського Союзу щодо навчання впродовж життя. Головним завданням Проекту є зміцнення потенціалу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України в ефективному застосуванні Національної рамки кваліфікацій (НРК) та розвитку елементів забезпечення якості з метою гарантування найвищої якості у галузі професійно-технічної освіти та навчання відповідно до європейських стандартів.

Проект розпочав роботу 15 січня 2013 року і триватиме до 14 жовтня 2014 року. Для реалізації  Проекту будуть залучені інші центральні органи виконавчої влади, установи і організації, а саме: Міністерство соціальної політики, Інститут професійно-технічної освіти Національної академії педагогічних наук України, Інститут інноваційних технологій і змісту освіти України, регіональні навчально-методичні центри професійно-технічної освіти та Спільний представницький орган сторони роботодавців на національному рівні.

Обов”язковими результатами виконання Проекту є наступні:

1. Аналіз українського законодавства та розроблення рекомендацій для його вдосконалення на основі політики та досвіду ЄС щодо навчання впродовж життя.

2. Підтримка стратегії впровадження Національної рамки кваліфікацій (НРК).

3. Розроблення і застосування системи критеріїв забезпечення якості професійно-технічної освіти.

До участі у конференції запрошені: представники Представництва ЄС в Україні, Посольства Королівства Данії та Федеративної Республіки Німеччина, міжнародні партнери з країн-членів ЄС, представники Національного агентства України з питань державної служби, Міністерства економічного розвитку та торгівлі, Міністерства соціальної політики, Спільного представницького органу сторони роботодавців на національному рівні та засоби масової інформації.

Проект впроваджується Консорціумом, до складу якого входять Університетський Коледж Метрополітен, Данія (основний  партнер країни-члена ЄС), Технічний коледж м. Оргус, Данія та Федеральний інститут професійно-технічної освіти (BIBB), Німеччина (молодші партнери з країн-членів ЄС).

Акредитації ЗМІ триває до 18 лютого 2013 року (17.00) за тел.: (044) 481-32-62, e-mail:press@mon.gov.ua.

Прес-служба МОНмолодьспорту

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу