Студенти КДІДПМіД здобуватимуть диплом магістра у Норвегії -Уже третій рік поспіль діє Угода про співпрацю між Київським державним інститутом декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука та Телемаркським університетським коледжем (Королівство Норвегія).

Норвезький навчальний заклад має відділення традиційного мистецтва, яке, у свою чергу, складається з декоративно-прикладного та музичного мистецтва.

У рамках співпраці відбулося багато цікавих заходів. Так, зокрема викладачі Інституту мали змогу бути присутніми на захисті дипломних робіт Телемаркського коледжу, а представники Коледжу брали участь у засіданні державних екзаменаційних комісій КДІДПМіД.

Окрім того, четвертий рік поспіль випускники КДІДПМіД отримують гранти від Норвезького Уряду на навчання в магістратурі Телемаркського коледжу.

Зокрема, гранти отримали: Вікторія Морозова (кафедра монументального живопису), Наталія Попова (кафедра художнього текстилю та моделювання костюма), Владислав Кладько (кафедра художніх виробів з дерева та металу) та Віра Бублик (кафедра художніх виробів з дерева та металу).

Цьогоріч бакалаврів та спеціалістів КДІДПМіД знову запрошують до магістратури у Норвегію – випускники Інституту навчатимуться на відділенні традиційного мистецтва.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *