Час настільних ігор поступово повертається і, розкладаючи магічні картки з цінними фігурками разом з дітьми, дорослі також можуть добре провести час. Такі ігри із дитячого дозвілля можуть перетворитися на сімейні традиції.

Тож, яка гра буде цікавою вам і безпечною для дитини?

На жаль, зірковий час «Мафії» і «Монополії» поступово минає. Як нам пояснили в одному магазинів настільних ігор, люди вже втомились від товарно-грошових відносин,  а тим більше їх продовженню  у грі.

На зміну «банківським» іграм прийшли «Цитаделі» – занурення в світ «середньовічних міст, інтриг і знаті, а також «Кам’яний вік», де гравці ознайомлюються з побутом  предків.

Найчастіше «Цитадель» зустрічається українського видавництва «Світ настільних ігор» за ціною від 25 грн. Проте без недоліків не обійшлося: картки виготовлені з досить тонкого картону, вже після 7 гри в сімейному колі, вони потребуватимуть заміни.

Через відсутність пластикового органайзера колода карт і фішки вільно «гуляють» усередині упаковки. Хоча виробником і передбачено, але грати вдвох у «Цитадель» нецікаво, тоді як для 7 – 8 учасників уже бракує «золотих монет». До речі, останні, за відгуками батьків, мають бути більшого розміру.

Комерційна основа «Монополії» перейшла до «Кам’яного віку», проте тепер будемо розвивати цивілізацію.

Заснувати середньовічне місто, продати прянощі в Сахарі, захопити острови... Сімейне дозвілля - korobka karkasson2Від німецького виробника  Hans im Gluck  вона коштуватиме від 400 грн.

З усіх атрибутів гри лише фішки – дерев’яні, решта – виготовлена з пластику. Гра містить дуже багато маленьких деталей, отож діти можуть гратися лише з дорослими.

Настільна гра «Каркассон», що є чи не в кожній німецькій родині, відома і в Україні.

В ній гравці освоюють нові землі середньовічної Франції, будують міста та засновують монастирі.

Гру, крім Hans im Gluck, випускає і російське видавництво «Смарт». За ціною вони майже не відрізняються. Німецький варіант має цупкі картонові картки з гарною кольоровою гамою (клаптики земель), дерев’яні фішки (міпли), а в російському аналогу – карки замінені на рельєфні плашки, що легко розбиваються, фішки – погано відшліфовані.

Отож, за настільними іграми ваша дитина насправді може корисно проводити дозвілля, головне – не програти, коли їх купуєте.

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *