25 квітня на засіданні Уряду схвалено розпорядження № 235-р «Про заходи у зв’язку з 70-ми роковинами Корюківської трагедії».

Розпорядженням передбачено утворити Організаційний комітет з підготовки та проведення заходів на 2012-2012 роки у зв’язку з 70-ми роковинами Корюківської трагедії, який очолив Міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник.

Окрім того, урядовим документом затверджено план заходів на 2012-2013 роки.

Зокрема, планом заходів на 2012-2013 роки у зв’язку з 70-ми роковинами Корюківської трагедії передбачено: спорудження у м. Корюківці Меморіального комплексу пам’яті жителів населених пунктів України, знищених фашистськими окупантами; реконструкція Корюківського районного історичного музею, оновлення його музейної експозиції; проведення робіт з пошуку та перепоховання останків жертв Корюківської трагедії та комплексу дослідницьких робіт з вивчення трагічних подій періоду фашистської окупації території України у 1941—1944 роках.

Окрім цього, у навчальних закладах, закладах культури, військових частинах буде проведено уроки пам’яті, лекції, бесіди, засідання за круглим столом, присвячені трагічним подіям березня 1943 р. у м. Корюківці.

Також планується створення документального фільму та організація трансляції циклу тематичних теле- і радіопередач про Корюківську трагедію.

За матеріалами прес-центру МОНмолодьспорту

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Коментарі закриті.