Уряд затвердив план заходів з підготовки та проведення юнацького Чемпіонату світу 2013 року з легкої атлетики. Відповідне розпорядження Кабінет Міністрів прийняв 18 лютого 2013 року.

Змагання чемпіонату відбудуться 9 – 15 липня 2013 року в Донецьку. Найкращі юні атлети будуть змагатися за звання чемпіона світу і путівки на ІІ юнацькі Олімпійські ігри, які відбудуться у 2014 році.

У рамках підготовки до чемпіонату виникає необхідність приведення спортивних об’єктів у відповідність до регламентних вимог Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій. Зокрема, планом заходів передбачено провести до 1 травня 2013 року підготовку та реконструкцію основного і розминочних стадіонів комунального підприємства «Регіональний спортивний комплекс «Олімпійський» та тренувального стадіону спортивного комплексу «Кіровець» (м. Донецьк), визначених для проведення тренувань та змагань команд-учасниць. Також передбачено інші заходи щодо проведення чемпіонату – розміщення учасників, транспортного та медичного обслуговування, інформаційного супроводу тощо.

Окрім цього, упродовж 2013 року передбачено організацію спортивних заходів у всіх регіонах України із залученням дітей, молоді та широких верств населення з метою популяризації легкої атлетики та чемпіонату.

За інформацією Урядового порталу

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу