Нещодавно у газеті «Сегодня» було розміщено повідомлення щодо смерті учня Фонтанської школи соціальної реабілітації.

Слід зазначити, заявляють у прес-службі МОНмолодьспорту, що у статті викладено неперевірену та недостовірну інформацію.

По-перше, Михайло Нікітін перебував у Центрі психолого-педагогічної корекції при Фонтанській загальноосвітній школі соціальної реабілітації за клопотанням служби у справах дітей  управління ОКСМП Южнинської міської ради з 2009 року. Зазначимо, що дитина позбавлена піклування батьків після смерті матері та позбавлення батька батьківських прав. Учень ніколи не вступав у конфлікт з адміністрацією школи та однолітками.

По-друге, вранці, 29 січня 2013 року, одразу ж після звернення хлопця зі скаргою на біль у нозі до медперсоналу школи, йому було надано медичну допомогу в лікувальній установі. Дитина свідомості не втрачала. Увесь час Михайло перебував під постійним медичним наглядом лікарів. Дитина померла ввечері, 1 лютого, в обласній дитячій лікарні.

З метою виявлення причин, що призвели до смерті дитини, працює комісія. Усі документи передано на розгляд до правоохоронних органів.

Прикро, що недостовірна інформація подається газетою у вигляді фактів. Смерть дитини не може залишити нікого байдужими, проте, не слід оперувати «фактами» з неперевірених джерел, про які йдеться у газетній статті.

Звертаємо увагу представників ЗМІ: достовірна інформація буде оприлюднена лише після завершення слідства.

Прес-служба МОНмолодьспорту

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *