Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України у відповідь на неправдиві інформаційні повідомлення вкотре надає роз’яснення щодо виконання державного замовлення на видання підручників.

Зокрема, низка Інтернет-видань поширила повідомлення, посилаючись на видання «Коментарі» (№ 6 від 15.02.2013).

Відповідно до Положення про Всеукраїнський конкурс рукописів підручників для загальноосвітніх навчальних закладів і наказів МОНмолодьспорту України про проведення Всеукраїнських конкурсів рукописів підручників, які оприлюднені на офіційних веб-сайтах міністерства та ІІТЗО, на конкурсній основі здійснюється відбір навчальної літератури, якій в установленому порядку надається відповідний гриф МОНмолодьспорту України.

Наголошуємо, що участь у конкурсі, здебільшого, беруть видавництва, яким автор(и), скориставшись своїм авторськими правами, передбаченими Законом України «Про авторське право і суміжні права», передали майнові авторські права на використання твору.

Інформуємо, що протягом 2012 року видано підручники для учнів 1 та 2 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Державне замовлення на видання підручників виконували 17 видавництв (у тому числі 3 державні), яким належать авторські права на зазначені підручники.

Прес-служба МОНмолодьспорту

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *