Студенти організували бізнес з доставки "виробу № 2" до кімнат гуртожитку - predpriimchivye studenty sozda 79921У студентів коледжу в Нью-Джерсі  є «незвичайна» доставка. Вони можуть просто зателефонувати CondAm і презервативи будуть доставлені до них у кімнату в найкоротший термін. CondAm – служба екстреної доставки презервативів додому була створена другокурсником Кайлом Маккейб. Гаслом нової компанії стали слова «В ім’я порятунку життів, а також для запобігання».

Компанія обіцяє конкурентоспроможні ціни на презервативи і доставку, що здійснюється в гранично короткі терміни. Студентам коледжу, які потребують «засобу № 2», достатньо просто зателефонувати, відправити смс або заповнити форму замовлення на сайті CondAm і один з членів команди CondAm доставить презервативи прямо до дверей клієнта.

Маккейб сказав, що ідея спала йому на думку, коли він і кілька його друзів розмовляли про ті випадки, коли під час побачення з дівчиною, виявляється, що немає презерватива. Комусь це може здатися смішним, але Маккейб в інтерв’ю журналістам розповів, що крім заробітку, його компанія сприяє пропаганді безпечного сексу серед своїх однокласників.

– Я вважаю, що такі компанії необхідні у всіх студентських містечках. Магазини й аптеки на території кампусів рідко працюють цілодобово, а в деяких студентів немає автомобілів і вони не можуть дістатися довколишніх магазинів, – розповів Маккейб Associated Press.

Під час експрес-годин CondAm обіцяє доставку протягом п’яти хвилин. Часто Маккейб, здійснюючи доставку, одягає на голову мигалку, але якщо клієнти не хочуть, щоб хтось дізнався про те, що їм доставляють, вони можуть попросити про «секретну доставку». Вартість презервативів на сайті не перевищує 10 доларів.

За матеріалами mediacentr.info  

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *