Краплина води здатна освітлювати помешкання -Група південнокорейських учених із фізичного факультету Пусанського національного університету розробила нову технологію, що  дає змогу запалити шість світлодіодних ламп за допомогою енергії, що міститься в краплі води. Цього вистачає для освітлення невеликого будинку або квартири.

Як заявив керівник групи розробників професор Пак Хьок Кю, суть нової технології полягає в тому, що крапля води розміщується між двома електропровідними пластинами металу. При цьому утворюється так званий водяний міст. При зміні його товщини спеціальні двошарові електричні конденсатори постійно заряджаються і розряджаються, створюючи електричний струм, якого вистачає для забезпечення роботи декількох світлодіодних лампочок.

Ця технологія в перспективі дасть змогу перетворювати енергію руху води на електроенергію в промислових масштабах. Нині кінетична енергія, що є в русі води або в гарячих джерелах, майже не застосовується. Проте незабаром, вважають південнокорейські дослідники, людство навчиться її збирати і використовувати у своїй практичній діяльності.

За матеріалами  ukrinform.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *