Шестирічному хлопчику подарували нову спальню, бо стару він з’їв - malchiku podarili novuju spalnju staruju on sel 80190Хлопчик з рідкісним захворюванням, через яке він їсть штукатурку зі стін, а також безліч інших неїстівних предметів, отримав унікальний подарунок на день народження – неїстівну спальню. Зак Тахір святкує свій шостий день народження, а в якості подарунка йому облаштували нову спальню після того, як він погриз стіни в своїй кімнаті. Хлопчик страждає від рідкісного захворювання, відомого як хвороба Піка, що змушує його жадати неїстівні об’єкти, в тому числі камені, папір та мох. Але потяг до неїстівних речей, що оточують хлопчика, вийшла на абсолютно новий рівень – дитина почала жувати гіпсокартонну  шпаклівку зі стін, а також поїдати жалюзі.

– Ніхто не знає, що він спробує з’їсти наступного разу. Ми не знаємо, що привертає його увагу, ми нічого не можемо зробити, щоб завадити йому жувати все, що попадається під руку, – каже його 32-річна мати Рейчел Хор.

Нова спальня Зака є унікальною. Стіни спальні зроблені з того самого матеріалу, що і стіни сквош-корту, через жорсткість і міцності поверхні, хлопчик не зможе гризти їх. Крім того, вся меблева фурнітура в кімнаті дуже міцна і, напевно, виявиться не по зубах дитині. Спальня, вважається першим у своєму роді приміщенням, створеним для людей, які страждають на хворобу Піка. Вона обійшлася родині в 50 тисяч доларів.

За матеріалами mediacentr.info  

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *