15 лютого в Харківському національному університеті радіоелектроніки урочисто відкрито Міжнародну зимову школу з програмування.

Міжнародна зимова школа з програмування працює у Харкові -

Кількість учасників Зимової школи щороку невпинно зростає: 2013 року зареєструвалися 322 учасники та 70 тренерів, які у складі 113 команд представляють 60 вищих навчальних закладів України, Російської Федерації, Грузії, Республіки Казахстан, Республіки Білорусь, Республіки Болгарія.

З вітальним словом до учасників звернувся проректор з наукової роботи Харківського національного університету радіоелектроніки Микола Сліпченко. Він зазначив, що Зимова школа є унікальним заходом, мета якого – підвищення професійного рівня молодих IT-фахівців, удосконалення знань щодо майстерності алгоритмізації та програмування. Учасників також привітали: в.о. завідувача кафедри програмної інженерії професор Зоя Дудар, член журі; директор науково-методичного педагогічного центру департаменту освіти Харківської міської ради Алла Дулова.

Зазначалося, що програмою школи органічно поєднано теоретичну частину (лекційні заняття) та практичну підготовку (розв’язання алгоритмічних задач). Унікальним в організації навчання є раціональне використання високого інтелектуального потенціалу тренерського складу: щодня заняття проводять окремі лектори, що дає змогу учасникам отримувати найбільш корисну, актуальну і затребувану інформацію від кращих IT-фахівців України та зарубіжних країн. Високий рівень заходу досягається за рахунок вмілого і оптимального поєднання теорії та практики з наступним розбором рішення задач, що виявилися найбільш складними.

Проведення в Україні Зимової школи з програмування сприяє розвиткові міжнародних зв’язків у сфері науки та освіти та зростанню престижу України. На думку організаторів, важливим є підвищення якості освіти, адже участь висококваліфікованих викладацьких кадрів з різних країн забезпечує підготовку на рівні міжнародного формату ACM (Association for Computing Machinery). Так, школа покликана не лише підвищити рівень молодих фахівців у сфері програмування, а й налагодити і підтримувати професійні зв’язки всередині міжнародної спільноти програмістів.

Харківський національний університет радіоелектроніки приймає учасників зимових змагань з програмування вшосте. Цьогоріч Міжнародна зимова школа з програмування триватиме до 25 лютого 2013 року.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *