Учням Київського вищого професійного училища автотранспорту і будівельної механізації викладачі Мюнхенського професійного центру автотранспорту вручили сертифікати про проходження практики у Німеччині.

– Українські учні сумління у роботі, вони будуть гарними професіоналами, – зазначив заступник директора Мюнхенського професійного центру автотранспорту.

Німецькі учні, які також були у складі делегації гостей з Мюнхену, до речі, були вдягнені в національні баварські костюми.

– Це наш повсякденний одяг, а не лише для фольклорних свят, – відрекомендував своїх підопічних директор Мюнхенського професійного центру Йозеф Альтман.

Німецькі гості побували на практичних заняттях в училищі, відзначили високий кваліфікаційний рівень викладачів і майстрів, належну матеріально-навчальну базу.

– У співпраці з німецькими партнерами намічено багато спільних проектів, реалізація яких буде взаємовигідною, – відмітив директор Київського вищого професійного училища автотранспорту і будівельної механізації Віктор Коваленко.

Віталій Булавко

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу