20 лютого 2013 року в Національному авіаційному університеті проведено засідання Ради ректорів вищих навчальних закладів Київського регіону з питань законодавчого забезпечення вищої освіти. Засідання провів Голова Ради ректорів вищих навчальних закладів Київського регіону, ректор Київського національного університету будівництва і архітектури Петро Куліков.

Також у засіданні взяли участь Голова Комітету з питань науки і освіти Верховної Ради України Лілія Гриневич, Перший заступник Міністра освіти і науки, молоді та спорту України Євген Суліма.

Ректори висловили свої пропозиції щодо законопроектів про вищу освіту, зареєстрованих у Верховній Раді України, насамперед щодо співпраці з роботодавцями, автономії вищих навчальних закладів, статусу національного ВНЗ, оплати праці педагогічних працівників, умов вступу до вищих навчальних закладів.

Результатом обговорення стало прийняте рішення – рекомендувати Верховній Раді України взяти за основу законопроект про вищу освіту № 1187, розроблений народними депутатами Ківаловим С.В., Сорокою М.П., Калєтніком Г.М., та внести при доопрацюванні озвучені пропозиції від вищих навчальних закладів Київського регіону та врахувати окремі позиції законопроектів № 1187-1, 1187-2.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу