Студент розробив авіакрісла, що зроблять економпольоти комфортнішими -Розробники обіцяють, що новий дизайн авіакрісел зробить економклас таким, що не відрізнятиметься від бізнескласа. За задумом, кожне пасажирське місце буде обладнано відсіком для багажу і екраном для перегляду фільмів, а подушечка під голову буде обтягнута нейлоновою сіткою, щоб вільна циркуляція повітря забезпечувала комфортний сон.

Революційні ергономічні крісла AirGo були вигадані малайзійським студентом і вже відзначені міжнародною премією в галузі промислового дизайну та інженерного проектування імені Джеймса Дайсона. Попри вдосконалення нові крісла будуть лише на 16 % більше місця.

– Сьогодні вся ергономіка крісел в економі зводиться до того, що вони можуть відкидатися, – розповів творець AirGo, додавши, що ця функція сидінь віднімає як мінімум третину простору, в тих пасажирів, які сидять позаду. – Ще гірше, якщо хтось перед вами вирішує опустити спинку, адже тоді ви вже не можете користуватися ні вашим столиком, ні екраном в спинці сидіння.

З урахуванням цих дратівливих факторів розробник нових моделей авіакрісел передбачив для кожного з них окремі стіл і екран, перенісши їх у багажний відсік над кріслом пасажира. Підставку для ніг також було вирішено вмонтувати в крісло, а не прикріплювати до переднього сидіння. Для перевізників, які підраховують збитки від можливого скорочення місць в авіасалоні, творець AirGo вже приготував масу варіантів того, як уникнути втрати доходу.

За матеріалами newsoboz.org 

Студент розробив авіакрісла, що зроблять економпольоти комфортнішими - a4

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *