Поліція заарештувала жінку, яка подарувала сину стриптиз-вечірку - m 177Поліція Нью-Йорка заарештувала жінку, яка в якості подарунка на 16-річчя сина обрала вечірку із стриптизерками. Проти 33-річної Джуді Вайгер висунули звинувачення одразу за п’ятьма пунктами, пов’язаними із «загрозою благополуччю дитини».

Вечірка відбулася ще в листопаді минулого року в клубі Spare Time, проте «справа» розслідується досі, повідомляє newsoboz.org. Приводом до початку розслідування стали фотографії, що підліток виклав на сторінці в соціальній мережі. Там напівоголена жінка з яскравими тату здійснювала екзотичний танець у нього на колінах.

Знімки викликали обурення поборників моралі й інформація дійшла до вартових порядку. З’ясувалося,  що замовляла і оплачувала задоволення мати юнака. Окружний прокурор Джеймс Мерфі розповів в інтерв’ю The Post Star, що поліцейські опитали багатьох свідків та учасників вечірки, серед яких були і 13-річні школярі. Тим часом у самій компанії, що організувала захід, стверджують, що «інцидент штучно роздутий» і ніхто з танцівниць навіть не знав, скільки глядачам років. Друзі жінки також вважають, що служби правопорядку неправомірно втрутились у справу.

За матеріалами newsoboz.org 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *