Всесвіт може загинути від бозона Хіггса -Ресурс NBC News повідомляє, що в основі одного з передбачуваних сценаріїв кінця світу лежить бозон Хіггса або «частинка Бога», яку відкрили минулого літа. Вчені досі неохоче визнають, що ця частка є невловимим бозоном Хіггса (частка, що відповідає за маси інших елементарних частинок).

Джозеф Ліккена з Національної прискорювальної лабораторії імені Енріко Фермі заявив, що Всесвіт у даний час знаходиться в нестійкому стані, обумовленому властивостями цієї частинки: «Всесвіт, в якому ми живемо, дуже нестабільний. Через декілька мільярдів років він буде знищений. Всесвіт хоче бути в іншому стані». Цей сценарій уже давно є предметом наукових дискусій.

Маса бозона Хіггса в 126 ГеВ дала теорії новий поворот. Катастрофа такого масштабу розгортатиметься на швидкості світла і будь-які форми життя, що будуть навколо, не побачать наближення кінця. Відповідно до теорії, ця подія може відбутися в будь-який момент і, найімовірніше, розгорнеться далеко від нас, що дасть змогу виграти кілька мільярдів років.

За матеріалами  svit24.net

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *