Хлопчик сліпне через інтернет - 218623Ростовські офтальмологи намагаються повернути зір юному користувачеві інтернету, який став втрачати зір після того, як удома з’явився комп’ютер.

Учень 2 класу однієї зі шкіл в Ростовській області втратив можливість чітко бачити, проводячи по 12 годин на день за монітором ноутбука. Пристрасть до Всесвітньої павутини прокинулася в Максима у 6 років. З першого класу школяр весь вільний час проводив в інтернеті, особливою любов’ю в хлопчика користувався “Твіттер”.

– Відразу ж після школи я сідав за комп’ютер.  Мене немов затягував інтернет, – розповів  Максим. – За монітором я сидів до двох – трьох годин ночі. Найулюбленішим сайтом у мене був “Твіттер”, бо там я дізнавався про нові події і спілкувався з друзями.

Батьки намагалися вплинути на сина й умовити дитину проводити менше часу в мережі, але на всі прохання Максим відповідав, що йому потрібно розвиватися, а без інтернету це дуже складно.

Мама Максима Ольга забила на сполох, коли помітися у нього косоокість. Вона повела сина на прийом до лікаря, який після огляду поставив дитині діагноз “астигматизм”. Зір Максима, який від народження був у нормі, різко погіршився до мінус трьох. Лікарі взяли дитину на облік для постійного спостереження.

 korzonews.info

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Один коментар до “Хлопчик сліпне через інтернет”
  1. Етить – колотить! “Максим відповідав, що йому потрібно розвиватися”; “проводячи по 12 годин на день за монітором ноутбука.” Родители идиоты, честно…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *