У США прийомний батько застрелив дитину з України - ggСигнал про загибель ще однієї прийомної дитини у США надійшов у посольство Росії в Вашингтоні. Перевірка показала, що малюк був усиновлений в Донецьку, передає  ТСН.

У США дитину звали Ендрю Артур Батлер, на момент загибелі в червні 2011 року йому було 13 років. Обставини трагедії, що сталася в містечку Хеджсвіл (штат Західна Вірджинія), в загальних рисах відомі.

Прийомний батько підлітка Вільям Аллан Батлер убив його пострілом у голову. Він сам розповів про це поліцейським, які прибули на місце події, сказавши, ніби оборонявся.

Як стверджував Батлер-старший, якому тоді було 73 роки, він вирішив повчити прийомного сина поводженню зі зброєю, дав йому пістолет і вивів у двір. За його словами, він пішов установлювати мішень і в цей час почув за спиною постріл. Вирішивши, що Ендрю намагався його застрелити, він розвернувся і вистрілив йому в голову.

Вбивцю судили, але він пішов на угоду зі слідством і в результаті визнав себе винним лише у злочинній недбалості — на тій підставі, що дав заряджену зброю дитині. Його засудили до тюремного ув’язнення.

У родині Батлерів було ще двоє прийомних дітей.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

3 коментар до “У США прийомний батько застрелив дитину з України”
  1. И что на этом основании запретить усыновлять детей из России !? По мойму глупо,поскольку в самой России от безумства родителей, тоже страдают дети и часто с трагическим окончанием ! Впрочем, тут уже вмешалась госпожа “Политика” и поэтому не все так просто !

  2. Трагедія сталася в 2011, а тепер тільки передрукували із повідомлень pосійської преси.А чому б не вияснити в посольській службі, а потім вже друкувати. БРЕХНЯ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *