Комітетські слухання щодо законопроектів про вищу освіту відбудуться 27 лютого - 9k=27 лютого у ВР України відбудуться  Комітетські слухання щодо законопроектів про вищу освіту. Зареєструватися у профільному комітеті зможуть усі охочі, але запросять лише 250 осіб, триватиме захід близько 2,5 години.

Напередодні слухань освітяни проводять круглі столи та комітетські слухання з ключових питань: автономія вишів, вища освіта і ринок праці, державне замовлення, Болонський процес, умови вступу, ліцензування, соціальний захист студентів та викладачів. Результатом цих заходів можуть стати рекомендації або пропозиції до нової редакції законопроекту. 

Додамо, голова комітету ВР Лілія Гриневич запрошує обговорити широким колом законодавче забезпечення розвитку вищої освіти. Для участі треба надіслати прохання на адресу: 01008, м. Київ, вул. Грушевського, 5, Верховна Рада України, голові Комітету з питань науки і освіти Верховної Ради України Л. М. Гриневич.

Нагадаємо, нині у ВР зареєстровано три освітні законопроекти: від опозиції, від нардепів-регіоналів та підготовлений робочою групою ректора НТУУ «КПІ» Михайла Згуровського.

З матеріалами  ІА «Наголос»

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу