Студентам запропонували вживати кокаїн заради науки -Королівський коледж Лондона, що вивчає вплив заборонених речовин на організм людини, запропонував вживати кокаїн своїм студентам. Запрошення тимчасово “стати наркоманами” з науковою метою отримали сотні студентів коледжу.

Протягом трьох місяців здорові чоловіки від 25 до 40 років повинні будуть з’явитися як мінімум п’ять разів для “вживання кокаїну через носову порожнину”. “Після прийому наркотику в учасників візьмуть біологічні зразки крові, сечі, волосся, поту і слини, щоб вивчити, як кокаїн поширюється по організму”, – йдеться в листі.

Брати участь в експерименті не можуть наркотично залежні студенти, а також майбутні медики. Крім того, на період дослідження не дозволяється стригти або фарбувати волосся. За всі незручності студенти отримають “відповідну грошову компенсацію”, обіцяє адміністрація навчального закладу.

Керівництво університету зазначає, що ризики для здоров’я студентів будуть мінімальними. Проект був схвалений Комітетом з питань етики адміністрації району Вестмінстер і проходить під наглядом відділення клінічної токсикології лікарні Святого Хоми в Лондоні.

За матеріалами rus.newsru.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *