Львівський фізико-математичний ліцей при ЛНУ ім. Івана Франка та Львівський НВК імені В. Симоненка з поглибленим вивченням німецької мови «Спеціалізована школа І ступеня – гімназія» – у трійці кращих шкіл України.

Журнал «Фокус» вперше представив всеукраїнський рейтинг навчальних закладів, які найкраще готують своїх випускників до вступу у ВНЗ.  У Львові та Києві найбільше шкіл, учні яких успішно проходять зовнішнє незалежне оцінювання і мають усі шанси вступити до найпрестижніших університетів країни. До такого висновку дійшов «Фокус» внаслідок аналізу результатів ЗНО 2011 року за 12 предметами всіх навчальних закладів країни. Це перший комплексний аналіз українських шкіл, під час якого не диференціювали список за містами чи окремими предметами.

Отже, за результатами оприлюднених результатів рейтингу журналу «Фокус» Львівський фізико-математичний ліцей при Львівському національному університеті імені Івана Франка став лідером, а Львівський навчально-виховний комплекс імені В. Симоненка з поглибленим вивченням німецької мови «Спеціалізована школа І ступеня – гімназія», з яким Університет має угоду про співпрацю, зайняв третю позицію рейтингової шкали, випередивши загальноосвітні навчальні заклади столиці та великих обласних центрів України.

За матеріалами news.lvivport.com 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу