Змагання, що відбулися у місті Брашов (Румунія) з 17 до 22 лютого 2013 року в останній день проведення видалися для української команди надзвичайно вдалими на спортивні здобутки. Естафетна команда біатлоністів у складі: Анастасія Меркушина (Тернопільська область), Анастасія Ничипоренко, Антон Мигда, Максим Івко (Чернігівська область) виборола перше місце та отримала золоті медалі фестивалю. Радість перемоги відчули всі учасники команди, а особливі вітання приймали тренери з біатлону О. Ворчак, І. Ященко (Чернігівська область) та Р. Руднік (м. Київ).

Завершився XI зимовий Європейський юнацький олімпійський фестиваль -

Ярослав Паніот (м. Київ, тренер В. Загороднюк) у фігурному катанні на ковзанах (довільна програма) посів друге місце та отримав срібну медаль.

Загалом збірна команда України посіла у змаганнях 10 місце, випередивши Швейцарську Конфедерацію, Фінляндську Республіку та Великобританію. У медальному заліку збірна України здобула золоту, срібну та бронзову медалі.

Цей фестиваль для багатьох учасників став справжньою школою фізичного та морального гарту, кування характеру та шліфування майстерності.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *