Сьогодні закінчився навчальний рік для одинадцятикласників - 01Через проведення Євро-2012 святкові лінійки в українських школах розпочалися на місяць раніше.

Незважаючи на те, що для цьогорічних випускників шкіл сьогодні останній день навчання, у більшості шкіл останній дзвоник пролунає тільки 14 травня, коли закінчаться уроки і для дев’ятикласників.

– Ми залишили питання проведення святкових лінійок на власний розсуд шкіл. Хтось влаштовує окремі лінійки для випускників, хтось визначає дату загальношкільного останнього дзвоника, – пояснив ПедПРЕСі начальник департаменту загальної середньої та дошкільної освіти МОНмолодьспорту Олег Єресько.

Вже завтра одинадцятикласники почнуть складати державну підсумкову атестацію. 12-13 травня в українських школах пройдуть випускні вечори, де ще одне покоління українців отримає атестати про середню освіту. А вже з 15 травня для абітурієнтів розпочнеться зовнішнє незалежне оцінювання.

Дев’ятикласники, які також навчатимуться менше за інших школярів, розпочнуть складати підсумкові іспити 15 травня, а 1 червня отримають перші атестати – про неповну середню освіту.

Тим часом з 11-18 травня свою першу державну підсумкову атестацію з української мови, читання і математики складуть учні 4-х класів.

А 25 травня нарешті завершиться навчальний рік для учнів 1-8-х та 10-х класів.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *