Штучна засмага перетворила життя американської сім’ї на справжній кошмар: жінка, яка не вилазила із солярію, стала причиною звільнення чоловіка з роботи і знущань над дітьми в школі.
За словами мешканки Нью-Джерсі Патриції Крентсіл, вона з  раннього віку прагнула стати красивою за допомогою засмаги.
“Я не можу пригадати, коли моя шкіра була блідою, адже ще в юності я годинами засмагала на пляжі або в саду. Чим більше темнішав мій загар, тим привабливіше я ставала. Близько 12 років тому я вперше відвідала солярій і була вражена – за кілька хвилин я отримала ефект, як після багатогодинного перебування на сонці “, – згадує залежна від солярію.

Засмагнути не на жарт - 0455

Жінка з танорексією не тільки проігнорувала попередження лікарів, а й спробувала залучити до небезпечних процедур власну доньку Анну. Вона взяла дитину з собою в салон, щоб заклад надавав їй як постійній клієнтці необмежену кількість сеансів.
Опіки на обличчі рудоволосої  дівчинки помітила шкільна медсестра, яка викликала темно-коричневу матір для бесіди. Але Патриція не визнала своєї провини, заявивши, що дочка отримала опіки під час гри в саду.

Ця історія набула широкого розголосу і стала причиною звільнення 47-річного чоловіка американки Річарда, який був єдиним працюючим у сім’ї. Більш того, після інциденту з Анною, решту дітей Патриції – Ешлі, Алека, Остіна та Еддісон – атакували однолітки, знущалися над ними і їх матір’ю.
Салони краси також не залишилися осторонь і зачинили свої двері перед небажаною клієнткою.

 

За матеріалами mirfactov

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *