Учені попереджають, що дурощами дуже легко заразитися на роботі - fbfe9c3cf96e804afe8621ea7e80c03f 0Учені попереджають, що на роботі є зараза страшніша за респіраторні захворювання. І йдеться про банальну людську дурість.

Учені виявили, що недоумкуватість здатна передаватися буквально повітряно-крапельним шляхом. Широкий спектр поведінкових факторів, починаючи з дурного сміху і закінчуючи ожирінням,  поширюється так само швидко, як і вірус.

Згідно з останніми дослідженнями з Університету Нью-Гемпшира, стати дурнем на роботі дуже легко. Досить працювати на «придуркуватого» боса. Неприємний начальник здатний зробити життя підлеглих нестерпним.

Тож тепер підтверджено науково, що жертви такого начальства поступово починають самі влаштовувати один одному підступи, плести змови і організовувати неприємності. Так, стрес – це не єдина причина неадекватної поведінки людей на роботі.

Якщо бос на роботі грубий самодур, то приблизно 25 % його співробітників заразяться такою нехорошою якістю. Цей відсоток починає поводитися приблизно, як і їх начальник, демонструючи всі найнегативніші якості. Причому причина криється не в бажанні догодити самодурові. Справа в тому, що погані боси отруюють робоче середовище. А працівники при цьому усвідомлюють, що адміністрація дозволяє таку поведінку, і поступово починають чинити так само.

За матеріалами svit24.net  

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *