У місті Києві відбувся 16-й Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби (серед кадетів 15 – 17 років) імені дворазового Олімпійського чемпіона Олександра Колчинського.

У змаганнях взяли участь 170 атлетів, які представляють 30 команд з різних міст України: Харкова, Києва, Тернополя, Запоріжжя, Вінниці, Донецька, Севастополя, Маріуполя, Білої Церкви, Полтави, Мукачева, Краматорська, Кривого рогу та Кіровограду.

Після безкомпромісної та напруженої боротьби було визначено переможців та призерів турніру у 10-ти вагових категоріях.

Вагова категорія 42 кг:

I місце – Владислав Замковий (м. Миколаїв);

II місце – Сергій Земляк (м. Миколаїв);

III місце – Дмитро Голуб (м. Миколаїв);

III місце – Лев Курницький (м. Донецьк).

Вагова категорія 46 кг:

І місце – Микола Степанюк (м. Миргород);

ІІ місце – Олександр Семенюк (м. Київ);

ІІІ місце – Ігор Рудий (Миколаївська область);

ІІІ місце – Олег Кравець (Миколаївська область).

Вагова категорія 50 кг:

І місце – Ігор Курочкін (м. Миколаїв);

ІІ місце – Юрій Батаєв (м. Миколаїв);

ІІІ місце – Максим Кузьменко (м. Київ);

ІІІ місце – Гіорг Арзуманян (м. Запоріжжя).

Вагова категорія 54 кг:

І місце – Максим Євтушенко (м. Краматорськ);

ІІ місце – Андрій Парцай (м. Біла Церква);

ІІІ місце – Ярослав Капітон (м. Вінниця);

ІІІ місце – Олександр Корж (м. Вінниця).

Вагова категорія 58 кг:

І місце – Станіслав Найда (м. Мукачеве);

ІІ місце – Валерій Овсійов (м. Київ);

ІІІ місце – Тимофій Мазур (м. Вінниця);

ІІІ місце – Артур Урсуленко (м. Миколаїв).

Вагова категорія 63 кг:

І місце – Ельмар Нуралієв (м. Київ);

ІІ місце – Валентин Лозінський (м. Одеса);

ІІІ місце – Павло Ковиршин (м. Кривий Ріг);

ІІІ місце – Олексій Лозінський (м. Одеса).

Вагова категорія 69 кг:

І місце – Костянтин Кулик (м. Київ);

ІІ місце – Валерій Закамалдін (м. Миколаїв);

ІІІ місце – Артем Чернявський (м. Севастополь);

ІІІ місце – Максим Ковальчук (м. Миколаїв).

Вагова категорія 76 кг:

І місце – Михайло Мандзюк (м. Мукачево);

ІІ місце – В’ячеслав Оглу  (м. Маріуполь);

ІІІ місце – Ілля Грицан (м. Запоріжжя);

ІІІ місце – Віктор Самайлов (м. Київ).

Вагова категорія 85 кг:

І місце – Владлен Козлюк (м. Одеса);

ІІ місце – Андрій Дегтярьов (м. Запоріжжя);

ІІІ місце – Артур Крейдін (м. Вінниця);

ІІІ місце – Владислав Прищепа (м. Одеса).

Вагова категорія 100 кг:

І місце – Василь Величко (м. Одеса);

ІІ місце – Денис Максак (м. Запоріжжя);

ІІІ місце – Степан Коробій (м. Київ);

ІІІ місце – Антон Оленев (м. Київ).

Чемпіонів та призерів змагань нагороджено кубками, медалями та дипломами Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу