5 березня о 12:30 в Українському національному інформаційному агентстві «УКРІНФОРМ» (вул. Богдана Хмельницького, 8/16) відбудеться прес-конференція голови Державної інспекції навчальних закладів України Михайла Гончаренка на тему: «Якість освіти в дитячих садках та школах. Результати комплексних перевірок Державної інспекції навчальних закладів України».

Під час прес-конференції йтиметься про результати проведених Державною інспекцією перевірок дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів. Зокрема, про відсутність ліцензій на здійснення освітньої діяльності перевірених приватних дитячих садків м. Києва, відсутність медичного персоналу, недотримання санітарних норм, фальшиві атестати зрілості для громадян з інших країн, а також виявлені факти зарахування на навчання дітей одночасно в декілька шкіл.

Окрім того, на численні прохання громадян буде надано рекомендації щодо вступу до загальноосвітніх навчальних закладів, у тому числі до  спеціалізованих, та підведено підсумки роботи Державної інспекції навчальних закладів України за поточний навчальний рік.

Реєстрація учасників заходу проходитиме на місці за редакційними посвідченнями.

Контактна особа: Постол Інна Валеріївна (тел. (067) 175-09-19, 239-16-94).

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу