Київська школа №190 краще за всіх знає, що таке «безпечне колесо» - 1На базі ліцею – інтернату № 23 Шевченківського району Києва відбувся  ХХХVІ міський огляд-конкурс роботи загонів юних інспекторів руху під гаслом «ЮІР – за безпеку дорожнього руху!». Отже, головним завданням юних інспекторів є ознайомлення своїх однолітків та молодших за віком школярів із правилами безпечної поведінки на дорозі.

За лідерство у міському фіналі змагались  кращі загони ЮІР – десять команд з усіх районів міста. Юні інспектори руху демонстрували свої знання і вміння в таких традиційних конкурсних етапах, як : «Знавці правил дорожнього  руху», «Юний регулювальник», велоестафета “Безпечне колесо”,  творчий урок – виступ «Агітбригад», конкурсі стінних газет «ЮІР у дії» та «Медична допомога».

Найсильнішим загоном ЮІР за результатами змагань визнані учні школи № 190 Деснянського району,  які і в минулому році стали переможцями і представляли столицю на Всеукраїнському зльоті ЮІР. Друге місце посіла команда «Форсаж» спеціалізованої школи № 137 Дніпровського району, а на третьому місці опинився загін «Індиго» спеціалізованої школи №49 Шевченківського району.

Для команди-переможниці змагання продовжаться у вересні у молодіжному центрі «Артек», де на всеукраїнському фіналі вони захищатимуть честь нашої області.

Переможці та учасники огляду-конкурсу були нагороджені подяками та призами, путівками на літнє оздоровлення, а також квитками до театрів Київського академічного театру юного глядача на Липках та Київського Державного Академічного театру ляльок.

Київська школа №190 краще за всіх знає, що таке «безпечне колесо» - 2

 За матеріалами відділу зв’язків з громадськістю УДАІ  м. Києва

 

Київська школа №190 краще за всіх знає, що таке «безпечне колесо» - 3Київська школа №190 краще за всіх знає, що таке «безпечне колесо» - 4

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *