У Сумському державному університеті відбудеться презентація проекту «Рівні можливості для здобуття професії молодими матерями-студентками у вищих навчальних закладах».

Цей проект фінансується Європейським Союзом та буде реалізовуватися протягом трьох років у тісному партнерстві з Міністерством освіти і науки, молоді та спорту, Міністерством соціальної політики України, обласною державною адміністрацією та багатьма громадськими організаціями.

Проект має на меті передати найкращий досвід, набутий у Сумському університеті, іншим вищим навчальним закладам України. Цільова аудиторія  проекту – адміністрація ВНЗ, студентська молодь, молоді матері. Як результат, очікується поширення ініціативи зі створення доброзичливих до сім’ї умов в університетському середовищі країни. Заявлений проект створить можливості для продовження здобуття професії студентками в період материнства. За умови наявності освіти та професії жінка зможе брати участь у різних ініціативах на місцевому та національному рівнях. Загальна вартість проекту – 240 тис. євро, 40 тис. з яких – це вклад Сумського державного університету.

Під час презентації відбудеться прес-конференція, на якій представники засобів масової інформації та громадських організацій матимуть змогу поставити питання ректору університету Анатолію Васильєву, керівнику проекту з боку Європейського Союзу Сергію Полюку, заступнику Голови Сумської ОДА Тамарі Іщенко та експертам проекту.

З питань акредитації представників засобів масової інформації просимо звертатися до керівників проекту у Сумському державному університеті.

Дата та місце проведення заходу: 5 березня 2013 року, 10:00, Сумський державний університет (м. Суми, вул. Римського-Корсакова, 2, головний корпус, конференц-зала (Г-304)).

Контактна інформація: Юлія Савельєва (тел. 38 (0542) 687-796, 38-050-288-10-38).

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу