Шоколадний черевик - найкращий подарунок для вашої Попелюшки - nphoto1360827215Об’єднавши дві жіночі слабкості – шоколад і взуття, – американський кондитер Андреа Педрацці з Далласа створює те, що може називатися найбажанішим подарунком для дам. Майстриня детально відтворює в солодкому виконанні моделі відомих взуттєвих дизайнерів.
Найгарячіша пора в її роботі настає за два тижні до свята, коли на кондитера починають сипатися замовлення. У своїй роботі шоколадниця використовує пластикові форми, однак при створенні продукту враховується кожна дрібниця. Так, при виготовленні фірмової червоної підошви в копії туфлі від Крістіана Лубутена художниця застосувала шоколадну глазур такого ж відтінку. Однак, за бажанням замовника,  кондитерський виріб може бути і  однокольоровим, і з будь-якими візерунками.
Незважаючи на те, що цільовою аудиторією її робіт є жінки, серед клієнтів все-таки більше чоловіків. “Вони приходять сюди буквально за хвилину до свята, хапаючи вже упакований подарунок, і мчать щасливі, щоб порадувати своїм коханим”, – розповідає Андреа.

За матеріалами сайту kulturologia.ru

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *