Німець створив апарат, щоб людина могла літати, як птах - 2 upload iblock b6a b6a32de17d79beaa660fc24643e33a203Німець Фрітц Унгер зі своєю групою однодумців вже ширяє над землею на власному прототипі крилового апарату горизонтального зльоту і посадки «Skyflash»(«Спалах у небі»). Ще в 14 років, коли Фрітц став пілотом, він уже хотів літати без допомоги літака. І не так давно йому вдалося сколотити групу добровольців і почати збирати кошти в інтернеті на здійснення свого амбіційного проекту.

Особливість прототипу полягає в тому, що крила вдягають на тіло людини, як на фюзеляж. Між консолями розташований турбореактивний двигун. Апарат має дві мікротурбіни повітряно-реактивних дизельних двигунів, керованих комп’ютером, що з’єднаний з графічним інтерфейсом на руці користувача. Паливні баки традиційно розташовуються в крилових консолях. Конструкція важить 25 кілограмів без палива з максимальною злітною вагою – 160 кілограмів. Зчеплення з землею забезпечують дві пари 25-сантиметрових коліс, що теоретично дають змогу  злітати навіть з ґрунтових поверхонь.

Управління апаратом просте: на правій руці  є пункт контролю двигуна з регулятором тяги. Підйом і маневрування здійснюється зміною положення тіла людини. Вогнетривкі черевики служать не тільки для захисту ніг від розігрітого реактивного струменя, а й дають можливість змінювати вектор тяги. Швидкість «Skyflash» дорівнює 125 км/год з робочою «стелею» в 3,5 кілометра. Практична дальність сягає 100 кілометрів і обмежена годиною польоту. Незважаючи на те що команда ще розбирається з технікою посадки, вони вже вбудували в конструкцію систему безпеки, що дає змогу  швидко позбутися крил і приземлитися на парашуті.

За матеріалами drunov.ru  

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *