Більшість абітурієнтів обрали максимальну кількість предметів, з яких вони виявили бажання складати тести зовнішнього незалежного оцінювання, повідомляють в УЦОЯО. Так, з 4-х навчальних предметів складатимуть тести 65 % осіб (2012 рік – 66 %), з 3-х предметів – 28 % осіб (2012 рік – 27 %), з 2-х предметів – 6 % осіб (2012 рік – 6 %), з 1-го предмета – 1,1 % осіб (2012 рік – 0,9 %).

Варто окремо зазначити, що до Українського центру оцінювання якості освіти надходили поодинокі звернення щодо збільшення кількості предметів, що їх може обрати абітурієнт для проходження ЗНО. Та з наведеної вище інформації бачимо, що відсоток абітурієнтів, які обрали максимальну кількість предметів, дещо зменшився, натомість кількість абітурієнтів, які обрали один предмет для тестування, дещо зросла. Тож можна зробити висновок, що в цілому абітурієнтам достатньо встановленої кількості предметів для проходження ЗНО.

Рейтинг предметів, обраних абітурієнтами для проходження ЗНО, у порівнянні з минулим роком дещо змінився. На відміну від минулого року, на другому місці серед обраних абітурієнтами предметів – математика (у минулому році на другому місці була історія України), її обрали 61,2% зареєстрованих, тоді як скласти тести з історії України цьогоріч виявили бажання 60,6 % майбутніх вступників. Крім того, зріс інтерес майбутніх вступників і до фізики та хімії, натомість зменшився – до географії, біології, всесвітньої історії та російської мови.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу