Влада Житомирщини подбає про сиріт-випускників шкіл - сиротСвідченням турботи і піклування про дітей є зустрічі керівництва області з випускниками загальноосвітніх шкіл області з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, що традиційно проходять наприкінці навчального року. Цьогоріч такий захід відбувся у Житомирському базовому фармацевтичному коледжі ім. Г. Протасевича.

Начальник служби у справах дітей облдержадміністрації Олена Савельєва повідомила, що цього року випускниками є 179 хлопців і дівчат, з яких 76 планують продовжити навчання у вищих навчальних закладах ІІІ-ІV рівнів акредитації; 87 – у коледжах та технікумах, мають бажання отримати робітничі ремесла у професійно-технічних навчальних закладах – 11 дітей.

Минулого року 68 випускників із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, знайшли своє місце у студентських аудиторіях вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації, 65 дітей – у професійних ліцеях та училищах області.

Влада Житомирщини обіцяє, що діти будуть забезпечені матеріальною допомогою, одягом, безкоштовним проживанням у гуртожитках.

За матеріалами Урядовий портал

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *