В «Артеку» відбувається конкурс «Таланти багатодітної сім'ї» - 15 травня в Палаці спорту «Артека» відбулося урочисте відкриття IX Всеукраїнського конкурсу-фестивалю «Таланти багатодітної сім’ї».

У конкурсі-фестивалі беруть участь 800 талановитих дітей із багатодітних сімей віком від 9 до 16 років в номінаціях «вокальне мистецтво», «патріотична пісня», «хореографія», «музичне виконання», «художнє і авторське читання», «оригінальний жанр».

Конкурси проводяться в два тури: у першому журі відбере найкращих із найкращих, а в другому визначаться переможці, які виступлять на завершальному гала-концерті. «Таланти багатодітної сім’ї» — це можливість втілити в життя дитячі мрії, дістати можливість вступити в багато навчальних закладів України на пільгових умовах. Переможець IX Всеукраїнського конкурсу-фестивалю «Таланти багатодітної сім’ї» буде оголошений на урочистій церемонії закриття фестивалю і завершальному гала-концерті 20 травня.

Перший конкурс «Таланти багатодітної сім’ї» відбувся в 2004 році в Севастополі. Другий — зібрав 200 хлопців з 24-областей країни в Хмельницькому, третій — у Херсоні, в ньому взяли участь 150 дітей. На четвертий конкурс до «Артеку» з’їхалися 200 фіналістів. У п’ятому, ювілейному, змагалися вже 400 талановитих дітей. У 2009 році «Артек» прийняв вже 606 конкурсантів, в 2010, 2011 — 800, 2012 — 800.

За матеріалами cit.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *