Всі діти-пільговики, в тому числі, діти-сироти та постраждалі внаслідок аварії на ЧАЕС будуть забезпечені повноцінним відпочинком в літній час, повідомив Уповноважений президента України з прав дитини Юрій Павленко.

«Президент України Віктор Янукович доручив Кабінету міністрів і обласним державним адміністраціям забезпечити відпочинок дітей влітку 2012 року на належному рівні. Йдеться не тільки про якісне, безпечне оздоровлення та відпочинок дітей, але і про збільшення кількості тих, хто зможе отримати такий відпочинок», – розповів Павленко на брифінгу.

За словами дитячого омбудсмена, передбачається, що організовано відпочинуть не менше 50% від загальної кількості школярів, 100% пільгових категорій і не менше 70% дітей з багатодітних і малозабезпечених сімей.

При цьому, Павленко відзначив, що президент закликає не допустити скорочення кількості дитячих оздоровчих установ, крім того, Янукович вимагає завершити державну атестацію таких установ, що повинно було бути проведено ще в 2010 році.

За матеріалами fakty.ictv.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *