За підтримки Міністерства освіти і науки, молоді та спорту, Державної служби молоді та спорту України українська делегація, до складу якої ввійшли представники органів управління освітою, навчальних закладів, структурних підрозділів у справах дітей, сім’ї, молоді та спорту, відвідали Естонську Республіку.

Під час перебування в м. Таллінн відбулася зустріч з Надзвичайним та Повноважним Послом України в Естонській Республіці Віктором Крижанівським. У зустрічі взяли участь Валерій Пархоменко, заступник голови Полтавської обласної державної адміністрації, Олена Бабич, помічник Уповноваженого Президента України з прав дитини, Павло Горінов, голова Правління Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця», завідуючий відділом з питань молодіжної політики Українського державного центру позашкільної освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Людмила Андрієнко, другий секретар Посольства України в Естонській Республіці, Геннадій Бунєєв, перший заступник начальника Головного управління охорони здоров’я Луганської обласної державної адміністрації, Юлія Бурнашева, керівник Естонської громадської організації «Серце до серця».

Пан Посол розповів про українсько-естонські відносини у сфері освітньої та культурної діяльності, зазначив про успішність проведених спільних українсько-естонських заходів та підкреслив важливість подальшої активної співпраці у різних сферах суспільного життя.

Представники української делегації презентували концепцію проведення у 2013 році Міжнародного українсько-балтійського конкурсу плакатів, фотографій і малюнків «Дружать діти на планеті» за участю учнівської та студентської молоді України, Литовської Республіки, Латвійської Республіки та Естонської Республіки.

У свою чергу, пан Віктор Крижанівський висловив готовність підтримати ідею проведення міжнародного українсько-балтійського конкурсу з наданням інформаційно-організаційного супроводу заходу.

За матеріалами прес-центру МОНмолодьспорту

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу