Ще 19 квітня 14-річний Андрій, житель міста Березного, пішов з дому на навчання та зник. Не дочекавшись сина до дому, наступного дня мати звернулася за допомогою до міліції. Понад два тижні тривали пошуки неповнолітнього. Для встановлення місця знаходження Андрія долучився увесь особовий склад райвідділу, ВКМСД УМВС, військовослужбовці внутрішніх військ УМВС. На щастя, сьогодні хлопець вже вдома біля своїх рідних.

За два тижні пошуків відпрацювали весь Березнівський район, перевіряли і населені пункти області, де міг би з’явитися неповнолітній. Працювали і вдень, і вночі. Лише 5 травня до чергової частини Березнівського РВ УМВС зателефонувати колеги з Харкова та повідомили, що вони затримали хлопця, схожого на безвісти зниклого Андрія. Як з’ясувалося, міліціонери Харкова не помилилися.

Правоохоронцям хлопець розповів, що в день зникнення прогуляв уроки, блукаючи вулицями і випадково згадав – бачив по телевізору, що в Харкові проходить відбірний кастинг у шоу Х-Фактор. Тоді хлопцю спало на думку: будь-що в ролі глядача потрапити туди, де за словами ведучої Оксани Марченко «народжується легенда». Спочатку хлопець продав мобільний телефон, дібрався до Києва, а звідти уже попрямував до Харкова. У багатомільйонному місті було вже не до розваг, адже на той час найбільше хотілося не видовищ, а їсти. Потоваришувавши з місцевими чоловіками, неповнолітній почав заробляти на хліб крадіжками, під час одної з яких його і затримали правоохоронці.

Мати ж Андрія і згадувати не хоче, що вона пережила за ці кілька днів.

«Я бачила, як правоохоронці всіляко намагалися допомогти мені, як працювали, не рахуючись з часом, — говорить мати, міцно притискаючи до себе сина. – Тому моє материнське спасибі, найщиріші слова вдячності керівництву обласної, районної міліції та всім, тим, хто допоміг мені повернути мою дитину до дому».

За матеріалами p-p.com.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу