Пейзаж Ренуара мало не потрапив на смітник -У США на блошиному ринку жінка заплатила всього сім доларів за картину, що виявилася пейзажем П’єра-Огюста Ренуара. Експерти оцінюють полотно «Пейзаж на березі Сени» у 75 – 150 тисяч доларів.

Мешканка долини Шенандоа, яка не побажала називати своє ім’я, півтора року тому придбала цю картину разом з лялькою і пластиковою коровою. За словами жінки, найбільше їй сподобалася рама картини, а не вона сама. Однак жінці так нічого і не згодилося з придбаних речей, і вона вирішила їх повикидати. Але за порадою матері віднесла картину до оцінювача, перш ніж її викинути на смітник.

В аукціонному домі, куди жінка віднесла полотно, їй повідомили, що це може бути «Пейзаж на березі Сени» пензля відомого Ренуара, написаний приблизно в 1879 році. Пізніше експерти з Національної галереї Вашингтона підтвердили здогад оцінювача Енн Нортон Крейнер.

Полотно Ренуара, очевидно, потрапило в США разом з колекціонером Гербертом Меєм у 1926 році. Однак як воно опинилося на блошиному ринку невідомо.

За матеріалами  svit24.net 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Один коментар до “Пейзаж Ренуара мало не потрапив на смітник”
  1. Значит это действительно мазня ценой в 7 долларов, если никто до сих пор не мог по достоинству “оценить” художественность этого г…а

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *