14 травня 2012 року до Києва завітає подружжя видатних німецьких науковців Ервін Неер – біофізик, лауреат Нобелівської премії з фізіології та медицини та його дружина Єва-Марія Неер – учена в галузі біохімії, директор XLab – експериментальної лабораторії для молоді у м. Геттінген (Федеративна Республіка Німеччина).

Мета XLab – скоротити розрив між науковими дослідженнями та шкільним навчанням, об’єднати школу та університет. Лабораторія пропонує ряд практичних експериментів та курсів, які вдало доповнюють шкільну програму з біології, хімії, фізики та інформатики для школярів та вчителів.

Проведення унікальних дослідів, робота з найновішим обладнанням, спілкування з науковцями світового рівня, зустрічі з однодумцями з інших країн – це все чекатиме учнів Малої академії наук, які отримають змогу навчатись у Геттінгені.

Під час зустрічі Єви-Марії Неер із Президентом Малої академії наук України, народним депутатом Станіславом Довгим, першим космонавтом незалежної України, Героєм України Леонідом Каденюком, членами Президії та Піклувальної ради МАН заплановано обговорити напрями співпраці XLab та МАН.

Крім того, в рамках візиту Єва-Марія Неер зустрінеться з педагогами-методистами Національного центру «Мала академія наук України», студентами й викладачами Київського національного університету імені Тараса Шевченка, прочитає лекцію для школярів, а також огляне студію природничих наук МАН.

За інформацією прес-центру МОНмолодьспорту

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу