У Львові діятиме Школа писанкарства - 90533Протягом квітня в мережі дитячих клубів УДЮМК у Львові діятиме Школа

писанкарства. Гарно підготуватися до Великодня та створити основний атрибут свята – писанку – зможе кожен. Школи писанкарства працюватимуть у 15 клубах УДЮМК у всіх районах Львова.

Педагоги навчатимуть дітей традиційного розпису писанок, а також виготовлення писанок з бісеру, гіпсу чи кольорових атласних стрічок. Значну увагу приділятимуть вивченню регіональних орнаментів, зокрема лемківським і гуцульським писанкам.

Також діти зможуть спробувати зробити нетрадиційні писанки, застосовуючи техніку витинанки, аплікації та декупажу. Навчання супроводжуватимуть розповідями про звичаї і традиції святкування Великодня. Заняття у школі писанкарства безкоштовні, потрібно лише мати із собою необхідні для виготовлення писанок матеріали.

«Школа писанкарства в УДЮМК – це традиційний захід, і вже понад 5 років щоразу перед Великоднем дітки навчаються розмальовувати писанки. Батьки можуть записати дитину в клуб саме на цей період, щоб добре підготуватися до Великодня», – зазначила Ольга Каспришин, координатор роботи УДЮМК Львова, головний спеціаліст управління молоді, сім’ї та спорту ЛМР.

За матеріалами сайту  gazeta.lviv.ua

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *