9 травня, між Львівським державним університетом безпеки життєдіяльності МНС та польським містом Загуж, яке входить до Прикарпатського воєводства, підписано угоду про співпрацю.

Підписання документу відбулося у Польщі під час участі української делегації в спільних міжнародних навчаннях рятувальних та екстрених служб. З української сторони угоду підписав представник Університету Борис Болібрух, а з Польської – мер міста Загуж Ернест Новак.

Речник ЛДУ БЖД МНС Антон Крук розповів, що угода передбачає співпрацю у соціальній, навчальній та культурній сфері, а також у боротьбі з надзвичайними ситуаціями, які мають транскордонний характер. «Напередодні підписання угоди Польська делегація на чолі з мером Загужа Ернестом Новаком відвідала наш навчальний заклад. В складі делегації були представники державної пожежної служби Польщі, прикордонники, представники інших екстрених служб. Вони запропонували співпрацю і ми погодились. Першим кроком стали масштабні міжнародні навчання рятувальників, прикордонників та поліції напередодні Євро 2012. Вже зовсім скоро ми плануємо обміни й в культурній сфері. Зокрема творчий колектив та оркестр університету виступить з концертом у Польщі»,- додав Крук

За матеріалами galinfo.com.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу