Львівські політехніки обіграли харків’ян у баскетбол - basketbolXI літня універсіада України з баскетболу завершилася перемогою для збірної команди Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОНСМ України, сформованої на основі студентської команди Національного університету “Львівська політехніка”.

У фінальній частині змагань зустрілися студентські збірні Львівської, Тернопільської, Запорізької, Миколаївської, Кіровоградської, Харківської областей та м. Києва – повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

Спершу студенти Національного університету “Львівська політехніка” посіли перше місце у своїй підгрупі, перемігши з рахунком 67:63 студентів Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут”, збірну Тернопільського національного економічного університету (92:67), а також команду Запорізького національного технічного університету (технічна перемога).

У фінальній частині змагань львів’яни обіграли головних суперників з Харкова – баскетбольну команду Харківської державної академії фізичної культури з рахунком 97:88.

Зазначимо, що основа команди-переможниці  ХІ Універсіади України з баскетболу – збірної Львівщини – представить Україну на всесвітній Універсіаді в Казані.

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *